Göçebe Kamp & Bungalov

Doğa, Huzur, Mutluluk

Göçebe Kamp & Bungalov  rüya gibi bir tatil düşleyenler için İznik Göllüce'de yer alır. İznik Gölünün tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz Göçebe Kamp & Bungalov'da, ihtiyacınız olan her şey mevcut. Eğer tamamen sevdiklerinizle baş başa bir tatil arzuluyor ve kendinize özel bir alan istiyorsanız konforlu bungalowumuzda konaklayabilirsiniz.

 

Göçebe Kamp & Bungalov olarak size, mümkün olan en uzun süre konaklamak isteyeceğiniz konforlu alanlar sunuyoruz. Bu alanlar tamamen size özel ve etrafı kapalı. Geniş bir bahçe ve bahçede yer alan muhteşem bir havuz. Üstelik bu havuz sadece yaz aylarında da değil kış aylarında da kullanılabilir.

 

Özellikle balayı çiftleri, Göçebe Kamp & Bungalov farkıyla tatillerini geçirebilir. Mevsim ister yaz ister kış olsun bahçede partnerinizle en romantik anlarınızı geçirebilirsiniz. Isıtmalı havuzun yanı sıra ateş kazanı ve barbekü olanaklarını da size sunmaktayız.


Göçebe Kamp & Bungalov

 NASIL GİDEBİLİRİM ?
Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminalinden hareket eden İznik Minibüsleri Kamp Alanımızın Önünden Geçmektedir. Ortalama 45 Dakika Sürmektedir.
Kendi Aracınızla Bursa Şehir Merkezinden 70 Km Mesafede olup ortalama 40 dakika da ulaşım sağlanmaktadır.
NAVİGASYON KULLANARAK KONUMA GELMEK İÇİN TIKLAYINIZ